Nový web

Nový web

1. 10. 2023
Aktuálně z firmy
Co můžete očekávat od nového webu? Více v článku.
  • Snadnější navigace: Nový web byl navržen s důrazem na jednoduchost a přístupnost. Navigace je nyní ještě intuitivnější, což vám umožní rychle najít potřebné informace o produktech a službách.
  • Aktuální informace: Paschal chce zajistit, že zákazníci mají vždy přístup k nejnovějším informacím o jejich produktech a akcích. Nový web bude pravidelně aktualizován, abyste byli vždy v obraze.
  • Interaktivita: Paschal chce poskytnout více možností interakce se svými zákazníky. To zahrnuje snazší dotazy, možnost online konzultací a mnoho dalšího.
  • Mobilní přístupnost: Vědí, že mnoho zákazníků používá mobilní zařízení k prohlížení webu. Nový web je plně responzivní, takže jej můžete pohodlně prohlížet na svém telefonu nebo tabletu.
  • Nový design: Paschal se také rozhodl pro modernizaci designu, aby lépe odrážel jejich hodnoty a vizi. Nový vizuální styl je osvěžující a přitažlivý.

Další podobné články

Aktuálně z firmy
Bubnová čistička
28. 6. 2023

Bubnová čistička

Vážení zákazníci, s radostí Vám představujeme naši novou bubnovou čističku, která je k dispozici pro čištění příslušenství ve skladu v Berouně i Olomouci.

Aktuálně z firmy
NeoR
25. 10. 2023

NeoR

V 2. polovině roku 2024 předpokládáme uvedení nového systému lehkého bednění NeoR na náš stavební trh. Jedná se o nástupce univerzálního a často využívaného bednění RASTER se kterým je též plně kompatibilní.