PASCHAL se ohlíží za úspěšnou Baumou 2019


Bauma 2019 skončila s novou rekordní účastí. Také PASCHAL se těší z průběhu Baumy a poptávky po bednicích a podpěrných systémech.

Po sedmi úspěšných dnech končí největší a nejdůležitejší stavební veletrh na světě. Bauma 2019 letos přilákala do Mnichova přes 620 000 zahraničních návštěvníků a okolo 3 700 vystavovatelů.

PASCHAL se prezentoval na Baumě na nové výstavní ploše s přepracovaným konceptem stánku. Jeho moderní a kvalitní design byl dobře přijat a oceněn jak zákazníky, tak i zájemci z řad návštěvníků.

 „Brána do světa bednění“ přilákala do výstavního stánku PASCHAL mnoho návštěvníků Baumy 

Četné inovace a nové produkty.

Dva nové systémy bednění Neorast a LOGO.pro vzbudily zvláštní zájem, který byl veřejnosti poprvé představen v „Concept Store“. Lehké bednění Neorast bylo speciálně vyvinuto na základě požadavků zákazníků a jejich aktuálních potřeb ve stavebnictví

a kombinuje mnohostrannost osvědčeného bednění Raster se všemi vlastnostmi moderního lehkého bednění. Inované bednění LOGO.pro je opatřeno jednostrannými bednicími kotvami. Přitom je možné i bezproblémové použití běžných, oboustranných kotev.

Na veletrhu bauma 2019 představil PASCHAL prototyp inovačního řešení bednění s jednostrannými kotvami bednění. Nový systém LOGO.pro nabízí zákazníkům všechny výhody těchto, jen z jedné strany osazovaných, kotev.

 

Další přednosti se také nacházejí v digitální oblasti, mimo jiné u PASCHAL Maturix ™ pro inteligentní monitorování betonu. Díky monitorování v reálném čase usnadňuje PASCHAL Maturix ™ efektivní proces betonáže a zároveň poskytuje kvalitní vyhodnocení.

To, jak mohou být plány 3D bednění zobrazeny v originálním rozsahu na jakémkoliv povrchu, bylo živě předvedeno od Planitec GmbH, což je sesterská společnost PASCHAL-Werk G. Maier GmbH, a mohlo být také vyzkoušeno samotnými návštěvníky. Aplikace PASCHAL AR je nyní k dispozici ke stažení zdarma na App Store. V kombinaci s aplikací AR lze použít nejnovější verzi PASCHAL-Plan light mobilně i přímo na staveništi. Díky novému rozhraní IFC podporuje PPL 12.0 také konzistentní implementaci projektů BIM.

Menší hmotnost, vyšší výkon: Neorast, nové lehké bednění od firmy PASCHAL, bylo představeno v „Concept   Store“. Díky nízké hmotnosti 30 kg/m² lze bednění snadno přemístit ručně - ideální pro staveniště bez jeřábu.

 

PASCHAL přesvědčí kvalitou a spolehlivostí všestranného servisu

Bauma byla ideální příležitostí přímo na produktu prokázat jeho výhody zájemcům

a zákazníkům z celého světa a přesvědčit je o kvalitě "Made in Germany" a všestranném, dokonale koordinovaném servisu.

Výstavní tým PASCHAL - podpořený zahraničními kolegy z různých dceřiných společností a smluvními zástupci - se mohl na konci veletrhu ohlédnout na řadu kvalitních kontaktů a těšit se na Bauma 2022.