O nás


Paschal – kvalita s tradicí

Společnost PASCHAL s.r.o. poskytuje v České republice svým zákazníkům komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu bednění včetně projekční, servisní a poradenské činnost.

Společnost PASCHAL s.r.o. se sídlem v Praze byl založena v srpnu 1994 a získala výhradní zastoupení pro prodej a pronájem všech bednících systémů firmy PASCHAL – Werk G. Maier GmbH pro území České republiky.

Na jaře roku 1995 jsme otevřeli centrální sklad bednění pro Českou republiku v Berouně. V roce 2000 jsme zřídili pobočku pro oblast Moravy se sídlem v Olomouci. V témže roce jsme také v Olomouci otevřeli další sklad bednění.

Nabízíme kvalitní produkty a jako dceřiná společnost úzce spolupracujeme s mateřskou centrálou.


 

Proč PASCHAL

  • Skupina PASCHAL disponuje rozsáhlým know-how, které budovala při realizaci řady projektů po celém světě.
  • Produkty PASCHAL poskytují kompletní řešení i těch nejdrobnějších požadavků – i pro malé rozměry typu 20 cm je bednění díky systémovým elementům snadno použitelné. Žádné dodatečné dobedňování, které zvyšuje časové i finanční náklady na stavbu.
  • Vysoká životnost bednění PASCHAL , která svědčí o neobvyklé jakosti výrobku. Výjimkou nejsou prvky, jež mají tisíce použití za sebou.
  • Přes 45 let vývoje a výroby, kvality a zkušeností.
  • Produkty PASCHAL pomáhají při projektech různých velikostí, potřeb i finanční náročnosti.
  • Široká celosvětová obchodní a prodejní síť – produkty a služby PASCHAL jsou k dispozici vždy a všude.
  • Systémy PASCHAL se přizpůsobují stavbě a staveništi, nikoli naopak.
  • Produkty PASCHAL jsou vyvíjeny a vyráběny na základě nejnovějších technologických poznatků a standardů.
 

PASCHAL – Werk G. Maier GmbH

Skupina PASCHAL je vedoucí výrobce bednicích a podpěrných systémů pro moderní betonovou stavbu. Rodinná firma, řízená již třetí generací, patří k nejznámějším celosvětovým firmám stavebního průmyslu.

V roce 1964 založil Josef Maier se svou manželkou Gertrudou v jihoněmeckém Steinachu firmu „Kovozpracování G. Maier“. Již tehdy poznal, že řešení prací na staveništi se systémem jsou výrazně rychlejší, úspornější a bezpečnější. Brzy proto doplnil své obchodní aktivity také o bednění.
„Standardní bednění“ bylo první „patentované“ betonové bednění firmy PASCHAL. Jeho stavebníci jej tehdy nadšeně pojmenovaly „patentní bednění“. Zkrácení produktu se přidalo ke slovu podnikání a tak vznikl dodnes platný název: PASCHAL.