Bauma 2019, 8.-14.dubna Mnichov


PASCHAL znamená výdrž, trvalou odolnost  a prezentuje se „efektivitou v kombinaci“ bednění, softwaru a služeb na Bauma 2019

 V dubnu 2019 je to tu zase: V Mnichově své brány otevírá největší stavební veletrh na světě. Zde, na výstavní ploše cca 1000 m2,  představí specialisté pro bednění a podpěrné konstrukce firmy PASCHAL svá inovativní a na zákazníka orientovaná řešení pro bednění.

 

Tradičně je PASCHAL-Werk G. Maier GmbH zastoupena, jako odborná firma pro bednění a podpěrné konstrukce, na veletrhu Bauma 2019. Kromě nové polohy výstavní plochy mohou návštěvníci letos očekávat i přepracovaný, moderní, koncept stánku.

Projděte "Bránou do světa bednění" (Tor zur Schalungswelt) a vzápětí poznejte rozsáhlé portfolio produktů firmy PASCHAL i s četnými exponáty na venkovní výstavní ploše:

 

Postavte víc s LOGO.3 a LOGO alu


Hlavním bodem pro Baumu 2019 je bednění PASCHAL LOGO.3. Velké dílce, málo spojovacích prvků a snadná ruční manipulace umožňují rychlé a hospodárné vybednění tímto systémem. Díky velkoplošným dílcům s bednicí výškou 340 cm a souvislému bednicímu plášti je LOGO.3 ideální pro pohledový beton a průmyslové konstrukce. Další výhody: Masivní rám z ploché oceli a vysoce kvalitní zpracování činí LOGO.3 jedním z nejtužších stěnových bednicích systémů na trhu. PASCHAL znamená VÝDRŽ.

V části LOGO "Wünsch dir was“ („Něco si přejte“), jsou kromě klasických prvků LOGO.3 vystaveny prvky LOGO.S s ocelovým bednicím pláštěm s bezpečnostními zařízeními pro speciální oblasti použití a rovněž pro ručně manipulovatelné bednění LOGO-alu. Jelikož lze s lehkým bedněním s hliníkovými rámy manipulovat ručně, je ideální pro všechny stavby bez jeřábu a pro bednicí práce uvnitř stávajících budov.

Díky rozsáhlému sortimentu prvků řeší flexibilní systém stěnového bednění LOGO.3 veškeré úkoly v oblasti bednění v rámcisvého systému.

 

Model úspory spínacích míst LOGO ukazuje všem návštěvníkům, že žádný jiný bednicí systém nevystačí s tak malým počtem spínacích míst jako LOGO.3 – takto lze ušetřit čas, materiál a náklady na práci na stavbě!

Na veletrhu Bauma 2019 bude společnost PASCHAL představovat novinku v sortimentu LOGO – víceúčelový převázkový nosník (multigurt) pro LOGO.3. Ten může být použit pro nastavení bednění a různé jiné způsoby převázaní bednění. Přednost: je lehký.

 

Komplexní bezpečnost práce s Paschalem

Systémy bezpečnosti práce firmy PASCHAL nabízejí současně maximální bezpečnost práce a hospodárnost nákladů, protože optimální ruční manipulace a možnost osazování v předem smontovaném stavu zaručují rychlý a hladký postup stavby. Kromě betonážní plošiny LOGO a víceúčelové pracovní plošiny Multip pro rovné a kruhové stěnové bednění představí firma PASCHAL na veletrhu Bauma 2019 i nové ochranné zábradlí PASCHAL, které může být použito i v řadě dalších aplikací.

Práce na betonové šachtě

Kotevní systém PASCHAL je systém vyvinutý z praktických zkušeností, díky němu jsou práce na šachtách velmi ulehčeny. V certifikovaném kotevním kónusu nabízí nyní firma PASCHAL jednotný kotevní systém vhodný pro všechny šplhací a plošinové systémy, což jsou: šplhací systém 240, šplhací zařízení 200, šplhací plošina KBK 180, uzavírací konzola SPK 270 nebo zvedací plošina PASCHAL.

Víc než jen standardní provedení

V realizaci bednění, přizpůsobených specifickým požadavkům zákazníka, se PASCHAL považuje za průkopníka na trhu. V případě zvláštních požadavků, jako jsou atypické velikosti prvků, funkční lišty pro spojovací prostředky nebo zhotovení pozinkovaných prvků, lze systémová bednění  PASCHAL speciálně přizpůsobit nejrůznějším požadavkům zákazníků. Na požádání získáte také téměř neomezené možnosti speciálně řešených bednění.

PASCHAL svým zákazníkům nabízí své standardní bednicí systémy s tím, že je možné jejich přizpůsobení na základě vlastních, specifických požadavků. Zde se například jedná o provedení ve firemní barvě a o funkční lišty s úpravou pro uložení spojovacích prostředků. Takto byly například expedovány velkoplošné dílce LOGO.3 v únoru 2019.

Objevte rozmanitost sortimentu firmy PASCHAL

PASCHAL představí svým návštěvníkům další zajímavosti ze svého portfolia:


● Bednění stěn na výškově odskakující základně, nebo u šikmých ramp garáží -  s plynulým přizpůsobením

    spádu ( TTR / TTK / TTS – systém kruhové bednění)

● Četná efektivní řešení pro oblast zakládání se systémovým bedněním LOGO a Raster

● Bednění kruhových a hranatých sloupů pro efektivní a hospodárnou betonáž bez výronu betonu

● Osvědčené stropní bednění průvlakových, trámových a žebrových stropů z nosníků H20 a stavební stojky

● LOGO.3 a Raster - odbedňovací roh vnitřní pro obzvláště rychlé a snadné bednicí a odbedňovací práce

   u šachet

● Funkční lišty pro osazení spojovacích prvků jsou od února 2019 součástí velkoplošných bednicích dílců

   LOGO.3 Standard.

 

Inovovaný návrhový software pro bednění PPL 12.0, kompatibilní s BIM

Softwarová řešení pro digitální navrhování a plánování se stala téměř nepostradatelnými i pro středně velké firmy. S plně automatizovaným softwarem pro bednění PASCHAL-Plan light 12.0, s rozhraním IFC4 nabízí firma Planitec (společnost skupiny PASCHAL) svým zákazníkům tento softwarový nástroj, kompatibilní s BIM, který lze také použít pro materiálové hospodářství.

Návrh bednění byl snadný – pomocí plně automatizovaného návrhového softwaru PASCHAL-Plan 12.0. Nové rozhraní

IFC také umožňuje výměnu všech relevantních informací o geometrii a bednění s programy kompatibilními s BIM.

 

Nové fórum nabízí dostatek prostoru pro návštěvníky, kteří mají zájem dovědět se něco více o rozmanitých produktech firmy PASCHAL a o jejich přednostech. Denně se zde budou konat odborné přednášky na následující témata a to vždy v:

 

10:30 hod.      LOGO.3
11:15 hod.      BIM v praxi
12:00 hod.      AR-App + PPL 12.0
13.30 hod.      Speciální ocelové bednění
14:15 hod.      Kruhové bednění
15:00 hod.      Bezpečnost práce

 

V „Concept Store“ firma PASCHAL představuje zajímavé nové produkty, jako je například nově vyvinutá aplikace AR-App, s níž mohou být výkresy zobrazovány v 3D prostřednictvím smartphonu nebo tabletu na libovolné ploše v originální velikosti.

 

Navštivte nás v našem stánku FN.618 / 2 na venkovní ploše SEVER (Nord) a poznejte efektivitu v kombinaci bednění se softwarem a servisem. 

 

Těšíme se na Vás!